o nas

O nas

Stypy ZabrzeRestauracja Atmosfera ma bardzo długą historię. Powstała w 2005 roku. Do 2011 roku nosiła nazwę Słodka Galeria, rok wcześniej przechodząc gruntowne odświeżenie. Od tego czasu wnętrze nabrało blasku, Stypy Zabrzetajemniczej aury oraz wprowadza w wyjątkowy nastrój podczas romantycznych kolacji. Cieszymy się zaufaniem oraz dobrą renomą, dlatego jesteśmy najczęściej wybieraną Restauracją na tym terenie!
Restauracja Atmosfera kryje w sobie dwie sale – jedna z barem dla 20 osób oraz druga – większa, która pomieści do 40 osób. Gdy na dworze robi się ciepło i przyjemnie, otwieramy również ogródek piwny, aby cieszyć się piękną pogodą podczas posiłków czy biesiad z rodziną i przyjaciółmi. Tym samym o każdej porze roku, w Restauracji Atmosfera można odkrywać uroki okolicy, jak i samego wnętrza.
Restauracja Atmosfera to przede wszystkim kameralna atmosfera doprawiana specjałami kuchni polskiej oraz regionalnej. Nie brakuje tutaj wykwintnych dań, jak i prostego i jednocześnie najbardziej pożądanego menu przez naszych Klientów. Sala imprezowa Zabrze
Nasza obsługa dokłada wszelkich starań, aby każde spotkanie w naszych progach było niezapomnianym przeżyciem. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas, by poczuć  smak naszych potraw, gościnność i miłą, profesjonalną obsługę.